Objavil/a: Matjaž Šerkezi, ponedeljek, 28. avgust 2017, ogledov: 1178

Opozorilo: pazljivo in po navodilih po Kamniški Beli

Planinsko društvo Domžale, skrbnik markirane poti čez dolino Kamniške Bele opozarja na previdnost in dosledno upoštevanje navodil gozdnih delavcev. V dolini potekajo večja gozdna dela (sečnja, spravilo in odvoz lesa), zato dodatna previdnost ne bo odveč.

Planinsko društvo Domžale skrbi za planinske poti, ki vodijo proti Konju, Kocbekovemu domu na Korošici, Partizanski bolnici v Kamniški Beli ter do slapu Orglice (Orličje). Začetni del teh poti je isti in poteka po dolini Kamniške Bele, kjer trenutno potekajo intenzivna  gozdarska dela.

Gibanje v dolini Kamniške Bele je omejeno! Skrbnik poti, PD Domžale, zato prosi vse obiskovalce, da spoštujejo opozorila ter se dosledno držijo opozoril in navodil gozdnih delavcev.

Vir: PZS

Iskanje med novicami