Avtor/ica: Janez Rot, četrtek, 6. julij 2017, ogledov: 318

PIPA MIRU

Med 15. in 18. Junijem je na petkovih njivah, potekal tradicionalni tabor pipa miru.

Najbolj zagreti so se na petkove njive odpravili, že v petek zgodaj zjutraj, do večera pa se je nabrala že lepa družba. Večere smo preživeli, ob ognju, pivu, hrenovkah, petju in seveda obvezni pipi.

Preplezali smo veliko lepih smeri, nekaj pripravnikov je opravilo izpitno turo, tečajniki pa smo nabirali nove izkušnje. K široki paleti smeri nad Petkovimi njivami smo dodali še eno novo. Žiga, Juta in Aleš so preplezali prvenstveno varianto nežne smeri v Vršičih in jo poimenovali groba.

Za konec je potrebno omeniti, da je Žiga v skrb prevzel pipo miru in s tem organizacijo prihodnjih taborov. Žiga želimo ti veliko sreče.